KONTAKTY: PRODEJNA A SKLAD Tel.: +420 606 606 742, ODBORNÉ PORADENSTVÍ A NABÍDKY Tel.: +420 725 719 709
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16:30 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
AKČNÍ LETÁK

KATALOG TAGRED 

KATALOG PRODUKTŮ

FERDUS NOVINKY

FERDUS - KATALOG 2023-2024

BOW- KATALOG 2025-2026

STROJE V AKCI

SVAŘOVÁNÍ, UPÍNÁNÍ, ŘEZÁNÍ

KOMPRESORY

PROCAROSA - KATALOG

Pneumatická čisticí pistole - tornádor CYCLONE Z-010a, objem 1 l, 6-9 bar - Genborx

Pneumatická čisticí pistole (tornádor) se spodní nádržkou na čisticí prostředek pro univerzální použití v autoservisech, pneuservisech, karosárnách, lakovnách, v myčkách aut, průmyslových provozech i v dílně, objem nádržky 1 l, pracovní tlak 6-9 bar – GenborxCharakteristika:Stlačený vzduch přiváděný... celý popis
Dostupnost
Na dotaz
1 953 Kč
1 614 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:98100000Z010A
EAN kód:8596386014219
Výrobce:Genborx
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Pneumatická čisticí pistole (tornádor) se spodní nádržkou na čisticí prostředek pro univerzální použití v autoservisech, pneuservisech, karosárnách, lakovnách, v myčkách aut, průmyslových provozech i v dílně, objem nádržky 1 l, pracovní tlak 6-9 bar – Genborx

Charakteristika:
Stlačený vzduch přiváděný do tenké speciální hadičky z odolného plastu v hubici pistole způsobuje rychlou spirálovou rotaci hadičky, která vytváří velmi jemně rozprášenou mlhovinu čisticího prostředku se vzduchem pod vysokým tlakem. Tento efekt tornáda umožňuje částečkám nečistot být vytrhávány z povrchu velkou silou. Čisticí pistole je ideální pro prakticky bezkontaktní čištění čalounění, koberců, plastů, střech kabrioletů, palubních desek, obložení dveří, ventilačních kanálků, záhybů, prahů dveří, disků kol a dalších obtížně přístupných míst.
Dokáže efektivně odstranit mastné otisky prstů, skvrny od kávy, tuků, čokolády, zmrzliny, zvratků, žvýkačky nebo zvířecí chlupy. Po aplikaci tornádového efektu lze povrch ihned stírat, přičemž jemná mlhovina zajistí, že povrch zůstane vlhký, ale ne mokrý, což usnadňuje sušení.
Uvedení do provozu je jednoduché – do spodní nádobky se nalije čisticí prostředek smíchaný s vodou, připojí se hadice na stlačený vzduch a čisticí pistole je připravena k použití. Díky mikroskopickému rozprášení čisticího prostředku je jeho spotřeba minimální, což snižuje náklady na údržbu. Po aplikaci čisticího prostředku lze pistoli přepnout na ofukovací režim, čímž je možné vyfoukat nečistoty nebo povrch osušit.

Technické parametry:
• Objem zásobní nádržky: 1 l (pro neutrální čisticí prostředky rozpustné ve vodě)
• Přívod stlačeného vzduchu: 1/4"
• Provozní tlak vzduchu: 6 - 9 bar
• Spotřeba vzduchu: 150 - 200 l/min (při tlaku 8 bar)
• Hmotnost: 670 g

Volitelné příslušenství:
• Čisticí kartáček SPZ010002B

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

CDS Náchod

Broumovská 349
(areál celního deklarantu)
Náchod - Běloves 547 01

Kontakt
Logo
(Po-Pá, 8-16:30 hod.)
CDS Náchod 2024
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz